Agenda

10 ma 11 di 12 wo 13 do 14 vr 15 za 16 zo
Hele dag
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Nu: dec 13 12:29 am
07:00 Kindcentrum ’t Zunneke
Kindcentrum ’t Zunneke
dec 10 @ 07:00 – 18:30
kinderopvang
07:00 Kindcentrum ’t Zunneke
Kindcentrum ’t Zunneke
dec 10 @ 07:00 – 18:30
 
10:00 Breicafe
Breicafe
dec 10 @ 10:00 – 12:00
Vrouw Actief
13:15 obs de Voshaar
obs de Voshaar
dec 10 @ 13:15 – 15:15
schoolgymnastiek
17:30 Segno Collectief
Segno Collectief
dec 10 @ 17:30 – 18:30
oriëntatieklas van 10 over half 6 tot 5 voor half 7
18:30 Gymnastiekvereniging Haarlo
Gymnastiekvereniging Haarlo
dec 10 @ 18:30 – 20:45
eerste uur body fit tweede uur aerobic steps
19:30 Malletband de Eendracht
Malletband de Eendracht
dec 10 @ 19:30 – 22:00
 
19:30 Timeless
Timeless
dec 10 @ 19:30 – 21:30
repetitie
07:00 Kindcentrum ’t Zunneke
Kindcentrum ’t Zunneke
dec 12 @ 07:00 – 18:30
kinderopvang
07:00 Kindcentrum ’t Zunneke
Kindcentrum ’t Zunneke
dec 12 @ 07:00 – 13:00
kinderopvang
09:00 Yoga
Yoga
dec 12 @ 09:00 – 10:00
Yoga
13:30 Soosmiddag
Soosmiddag
dec 12 @ 13:30 – 16:30
 
15:30 Dorpsböke
Dorpsböke
dec 12 @ 15:30 – 17:00
 
18:30 Muziekvereniging de Eendracht Majorettes
Muziekvereniging de Eendracht Majorettes
dec 12 @ 18:30 – 20:00
Majorettes
19:00 Haarlo’s Belang
Haarlo’s Belang
dec 12 @ 19:00 – 22:00
Bijeenkomst Haarlo’s Belang met gebiedswethouder Patricia Hoytink
20:00 Brassband Accoord
Brassband Accoord
dec 12 @ 20:00 – 22:00
repetitie
20:15 Gymnastiekvereniging Haarlo
Gymnastiekvereniging Haarlo
dec 12 @ 20:15 – 22:15
Volleybal dames en heren
07:00 Kindcentrum ’t Zunneke
Kindcentrum ’t Zunneke
dec 14 @ 07:00 – 18:30
kinderopvang
07:00 Kindcentrum ’t Zunneke
Kindcentrum ’t Zunneke
dec 14 @ 07:00 – 18:30
kinderopvang
13:00 Ton Blankenstein
Ton Blankenstein
dec 14 @ 13:00 – 17:00
 
13:30 Gymnastiekvereniging Haarlo
Gymnastiekvereniging Haarlo
dec 14 @ 13:30 – 17:30
jeugdgym peuters, groep 1,2    13.30 – 14.30 uur groep 3 en 4              14.30-15.30 uur groep 5, 6, 7 en 8      15.30-16.30 uur
19:00 Nippon judo Achterhoek
Nippon judo Achterhoek
dec 14 @ 19:00 – 21:30
Training judo